به من اطلاع بده

مداد چشم اسموکی دوسه

مداد چشم اسموکی دوسه

خرید
ناموجود

ببین؛ خرید کن، بهترین باش!

معرفی مداد چشم اسموکی دوسه

آرایش چشم یکی از مهم ترین مراحل هر آرایش می باشد.خط چشم با همه سادگی ای که دارد، باعث تغییرات فراوانی در حالت چهره فرد می شود به همین دلیل مداد چشم نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مداد چشم اسموکی دوسه داراي بافتي سبک و روان بوده كه روی پوست فوق العاده نرم و لطیف می باشد و ماندگاری بالایی دارد.

با یک سر این مداد می توانید خط دقیق و صاف بکشید و سر دیگر آن دارای برس اسفنجی است که با آن می توان خط کشیده شده را محو نموده و یک نمای دودی پشت چشم ایجاد کنید.

محصول مشابه این برند، مداد چشم چوبی دوسه می باشد.

 

ویژگی های منحصر به فرد محصول

دارای ساختاری نرم و روان برای ایجاد خطی یکدست

دوام و ماندگاری بسيار بالا

دارای برس اسفنجی

بدون ريزش و پخش شدن زیر چشم

بافتي سبک، بدون اسانس و عطر

رنگدانه هاي غني و فوق العاده مشكي

کاملا خشک و عاری از مواد چرب

مناسب چشم های حساس

 

آموزش استفاده

موقع کشیدن خط چشم، پلک باید کاملا خشک و بدون چربی باشد، بهتر است قبل از کشیدن مداد یا خط چشم از کانسیلر استفاده کنید تا آمادگی و دوام آن را نیز بیشتر کند.

برای کشیدن مداد چشم کمی پلک چشم را بالا نگه دارید. از داخل گوشه چشم شروع کنید و یک خط صاف و یکدست بکشید. در انتها برای کشیدن دنباله خط چشم، آن را در قسمت خارج چشم به سمت بالا زاویه دهید.

اما اگر پلک چشم افتاده ای دارید از بالا نگه داشتن آن اجتناب کنید؛ زیرا این کار باعث می شود پلک روی خط چشم شما افتاده و آن را نا منظم نشان می دهد.

برای کشیدن دنباله خط چشم برعکس عمل می کنیم ابتدا دنباله خط چشم را از گوشه خارجی چشم، بسته به نوع آن که دنباله بلند یا کوتاه داشته باشد، می کشیم سپس از قسمت انتهای داخلی شروع به کشیدن کرده و آن را به دنباله خط چشم امتداد می دهیم و زاویه ایجاد شده با دنباله خط چشم را با مداد پر می کنیم.

 

نظر کارشناسی

در استفاده از مداد چشم دقت کنید که نوک آن نرم باشد تا به راحتی بتوانید خط چشم تان را بکشید. همچنین نوع پوست پلک تان را حتما در نظر بگیرید؛ اگر پلک چربی دارید باید حتما از مداد های خشک و اگر پوست پلک شما خشک است هم از مداد چرب و هم خشک می توانید استفاده کنید. از میزان حساسیت چشم نیز نباید غافل شد. مداد چشم اسموکی دوسه، با داشتن بافت نرم، کاملا مشکی و ضد حساسیت، ضد آب بوده و مورد تایید کارشناسان وزارت بهداشت می باشد.

مشخصات محصول

نام محصول

مداد چشم کاغذی یا خشک

عملکرد

کشیدن خط چشم

نوع عملکرد

دارای دو سر مداد و برس اسفنجی

رنگ بندی

مشکی و مات

کشور صاحب برند

امریکا

شماره پروانه بهداشتی

1157079823155458